Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
zamknij

.

.

Głowica TEKONE E/O Factory Refurbished

1 000,00 zł

Głowica TEKONE E/O Factory Refurbished

Ilość
Brak towaru, zapytaj o dostępność

UWAGA! Prosimy o kontakt w sprawie dostępności przed złożeniem zamówienia.

Bardzo wąski kąt świecenia

Strumień światła głowicy Tek-One jest kwadratowy, bez żadnej poświaty - dzięki specjalnej dedykowanej soczewce. To sprawia, iż jest to idealne światło do podwodnej komunikacji. Moc 2200 lumenów oraz zimna temperatura barwowa sprawia, że światło przecina wodę.

Nowy design

Obudowa głowicy została przeprojektowana i jest teraz bardziej opływowa, mniejsza i lżejsza. Wciąż wykonana z mocnego i wytrzymałego anodowanego aluminium konstrukcyjnego. Wewnątrz głowicy najlepszej jakości części i komponenty.

Włącznik piezo

Brak elementów obrotowych i magnetycznych mogących wpłynąć na pracę kompasu. Włącznik działający na każdej głebokości, zabezpieczony przed przypadkową zmianą trybu świecenia lub wyłączeniem poprzez delikatne schowanie w obudowę. Dwa tryby świecenia - przełączane jednym przyciśnięciem.

Obudowa

Obudowa z anodowanego aluminium sprawia, iż jest ona wytrzymała. Głowica wyposażona w wygodny uchwyt goodmana z dodatkowymi otowrami ułatwiającymi jej mocowanie do uprzęży. Wejście kabla do głowicy podwójnie uszczelnione dławikiem z odgiętką. Całość nisko osadzona na uchwycie goodmana.

Factory Refurbished - Informacje

Poniżej ogólne informacje o produktach dostępnych w dziale Factory Outlet.

  • Produkty oznaczone jako Factory Refurbished dostępne w dziale Factory Outlet składają się głównie z:
  • - produktów demo
  • - produktów powystawowych
  • - produktów testowych używanych przed oficjalną sprzedażą nowego produktu
  • - produktów z końcówek serii
  • - produktów już nieprodukowanych
  • - itp.

Wszystkie produkty oferowane jako Factory Refurbished mogą mieć widoczne ślady użytkowania, niektóre mogły być w wodzie raz lub dwa razy, inne o wiele więcej. Mogą być porysowane i posiadać inne normalne ślady użytkowania.

Niektóre z tych produktów są nowe, ale pochodzą z serii już nieprodukowanej - oznacza to, iż nie mamy już tych produktów w stałej ofercie, przestaliśmy produkować dany model lub zmieniliśmy jego design (jak np. w przypadku wyłącznika piezo, który w pierwszych wersjach głowic nie był schowany w obudowę).

Czasami są to produkty składane z kilku innych, które wróciły do nas na pogwarancyjny serwis i klient zdecydował się na zakup nowego, gdyż koszt serwisu był nieopłacalny.

Zawsze sprawdzamy i serwisujemy wszystkie produkty z działo Factory Outlet, więc wszystkie wysyłane są jako działające z 2-tygodniową gwarancją rozruchową.

Produkty te powinny być traktowane jako używane.

Uwaga: produkty z działu Factory Outlet mogą nie być dostępne do natychmiastowej wysyłki, czasami czas przygotowania i sprawdzenia produktu może wynieść 2-3 tygodni. Jest to czas potrzebny na otrzymanie produktu z testów, demo itp. serwis i sprawdzenie.

Galeria zdjęć podwodnych

LFM-FR-11

28 innych produktów z tej samej kategorii

Sprawdź nasze inne produkty z tej kategorii.