Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
zamknij

.

.

Backup 3XPG

290,00 zł

Latarka nurkowa Light For Me Backup 3XPG - do 1000 lumenów, kąt świecenia: 16 stopni, zasilana przez 3 baterie w rozmiarze C

PROMOCJA! Teraz w zestaw zawiera również:

  • pokrowiec ochronny
  • adapter akumulatora 18650

GTIN/EAN: 5905718018819

Ilość
Brak towaru

3 niezależne źródła światła

Latarka Backup 3XPG jest wyposażona w 3 niezależne źródła światła, awaria jednej z diod LED nie wpływa na pracę dwóch pozostałych, co znacznie podwyższa bezpieczeństwo. Zasilana z jednego źródła - trzech baterii C / R14, ale posiada 3 niezależne ścieżki świetlne - każda z diod jest zasilana osobno. Podstawowa cecha latarki backupowej jest więc zachowana z potrójnym marginesem bezpieczeństwa. Jedna soczewka zapewnia równomierną dystrybucję strumienia światła.

Precyzja wykonania

Latarka zaprojektowana i wykonana przy użyciu nowoczesnych programów i technologii. Idealnie zwymiarowana. Wykonana z materiałów i komponentów najwyższej jakości. Każdy, nawet najmniejszy detal, jest najwyższej jakości.

Podwójne uszczelnienie

Dwa oringi uszczelniające umiejscowione na korpusie latarki zapewniają dokładne jej uszczelnie. Oringi uszczelniające wymagają regularnego sprawdzania i smarowania.

Włączenie poprzez dokręcenie

Latarka backup 3XPG jest włączana / wyłączana poprzez dokręcenie głowicy do korpusu. Dzięki precyzji wykonania gwintu na korpusie, latarkę włącza i wyłącza się łatwo nawet na głębokości.

Proste mocowanie

W tylnej części latarki jest otwór służący do przymocowania karabińczyka / snap bolta etc. Latarka backup może być następnie doczepiona w bezpieczny sposób do skrzydła / kamizelki.

Galeria zdjęć podwodnych

LFM-B-03

Opis

Moc
12W
Strumień światła
max 1000
Wymiary
21cm (długość) 3-3.8cm (średnica)
Waga bez baterii
180g

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi standardowych latarek backup.

Pliki do pobrania (469.18k)

6 innych produktów z tej samej kategorii

Sprawdź nasze inne produkty z tej kategorii.