Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
zamknij

.

.

Akumulator grzewczy 324Wh + ładowarka

3 597,00 zł

Akumulator grzewczy 324Wh + ładowarka

Ilość
Brak towaru

Zestaw AKU GRZEWCZE 324Wh

Zestaw składa się z zasobnika AKU L oraz kabla sterowania mocą RCA-E/O. AKU wykonany jest z anodowanego aluminium i delrinu, obudowa kontrolera - z delrinu.

Porty RCA

Zasobnik Aku L wyposażony jest w dwa porty RCA bezpośrednio podłaczone do pakietu ogniw. Każdy port posiada jeden oring uszczelniający. W skład zestawu wchodzi jeden korek portu RCA.

Kontroler

Praca kontrtolera polega na dostosowaniu napięcia z 14.4V do 12V, co sprawa, że zestaw jest kompatybilny z większością systemów grzewczych. Posiada dwa tryby pracay: 100% i 50% sygnalizowane przez niebieskie świało umieszczone dookoła przycisku piezo. Przełączanie pomiędzy trybami jest proste - wymaga jednego naciśnięcia przycisku piezo. Kiedy kontroler jest wyłączony, za pomocą czerwonej diody, sygnalizuje poziom naładowania akumulatora.

Złącze E/O

Oryginalne złącze E/O pracuje idealnie z zaworem grzewczym THERMO Valve. Najpopularniejszy typ złącza w podwodnych systemach grzewczych.

LFM-H-04

Opis

Wymiary
320mm (wysokość) x 75mm (średnica)
Napięcie
14.4V
Pojemność
22Ah
Wymiary przełącznika
przełącznik 48mm (średnica) x 28mm (długość)
Tryby pracy
2 (100% and 50%)
Waga
2.64kg

3 inne produkty z tej samej kategorii

Sprawdź nasze inne produkty z tej kategorii.