Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
zamknij

.

.

Uniwersalny Zasobnik Akumulatora

584,00 zł

Uniwersalny zasobnik akumulatora Light For Me

Ilość
Brak towaru

UWAGA! Ten zestaw nie zawiera akumulatora.
Container dimensions

Zastosowanie

Uniwersalny zasobnik akumulatora przeznaczony jest do stosowania z głowicami light-for-me wyposażonymi w złącze RCA jako część głównego oświetlenia podwodnego.

Akumulator

Uniwersalny zasobnik akumulatora nie zwiera żadnego ogniwa. Pozwala użytkownikowi wybrać akumulator według jego preferencji, mając na uwadze wewnętrzne wymiary pojemnika i moc pobieraną przez głowicę. Preferowane akumulatory: litowo-jonowe 11.1 lub 14.4V. Minimalna pojemność zestawu akumulatorów powinna być dostosowana do mocy głowicy.

Budowa

Produkt wykonany jest z anodowanego aluminium oraz delrinu. Porty RCA - ze stali nierdzewnej. W skład zestawu wchodzi ochronny rękaw z kodury oraz obejmy ze stali nierdzewnej.

Złącza RCA

Kanister wyposażony jest w dwa porty RCA, które można podłączyć bezpośrednio do akumulatora. Zestaw zawiera również jedną osłonę portu RCA, która chroni go przed zalaniem, jeśli nie jest on używany.

Konserwacja

Zasobnik wymaga minimalnej, ale regularnej konserwacji po nurkowaniu. Konserwacja portu RCA polega na jego wysuszeniu i wyczyszczeniu oraz nasmarowaniu wazeliną oringu uszczelniającego. Zasobnik należy przechowywać w suchym miejscu z dala od źródeł światła i ciepła.

Wyliczanie czasu świecenia

Aby obliczyć czas świecenia głowicy, trzeba znać napięcie (V) i pojemność (Ah) akumulatora oraz moc (W)głowicy. Na przykład akumulator 14.4 V 11.25 Ah i głowica 7XML RCA o mocy 84W:
Obliczanie watogodzin akumulatora: 14.4 V x 11.25 Ah = 162 Wh. Aby obliczyć maksymalny czas świecenia: 162Wh / 84 W = 1,9h *

*Akumulatory mają wbudowany moduł zabezpieczający, który nie pozwoli na nadmierne rozładowanie akumulatora, dlatego obliczony czas świecenia ma jedynie charakter poglądowy.

Zestaw zawiera:

  • Uniwersalny zasobnik akumulatora wyposażony w rękaw z kodury oraz obejmy ze stali nierdzewnej.
  • Jeden korek portu RCA
  • Złącze RCA do ładowarki
  • Klucz do zasobnika - narzędzie do odkręcania dolnej pokrywy zasobnika. Klucz wykonany jest z anodowanego aluminium, a dzięki wysokoprecyzyjnej obróbce cnc idealnie dopasowuje się do dolnej nakrętki zasobnika. Kolory - wybierane losowo. Jest łatwy w użyciu - wystarczy dopasować klucz do dolnej nakrętki i przekręcając w lewo odkręcić ją całkowicie z rury zasobnika.
    desc-05.jpg
    desc-06-orange.jpg
LFM-A-12

Opis

Wysokość zewnętrzna
320mm
Średnica zewnętrzna
75mm
Maksymalna wysokość wewnętrzna
270mm
Średnica wewnętrzna
68mm
Waga
0,99kg

9 innych produktów z tej samej kategorii

Sprawdź nasze inne produkty z tej kategorii.