Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
zamknij

.

.

Zestaw 3XML Alexandra RCA + Aku M- 8.6Ah

2 215,00 zł

Zestaw: Głowica 3XML Alexandra RCA + Aku M- 8.6Ah 14.4V + Tobra

Ilość
Brak towaru

GŁOWICA 3XML ALEXANDRA

Źródło światła

Trzy diody XML II o łacznej mocy 3600 lumenów oraz dedykowana trzynastostopniowa optyka. Dodatkowa czerwona dioda informacyjna. Trzy tryby świecenia. Głowica nisko osadzona na uchwycie.

Włącznik Piezo

Brak elementów obrotowych, włącznik piezo nie wpływa na odczyt kompasu. Aby zapobiec przypadkowemu wyłączeniu lub zmianie trybu, włącznik piezo jest delikatnie schowany w obudowie. Przełączanie pomiędzy trybami jednym przyciskiem.

Obudowa

Obudowa wykonana z anodowanego aluminium, mała, kompaktowa, ale mocna i wytrzymała. Wejście kabla podwójnie uszczelnione dławikiem z odgiętką, całość ze stali nierdzewnej. Uchwyt goodmana z dodatkowymi otworami zmniejszającymi jego wagę, oraz umożliwiającymi mocowanie głowicy do uprzęży na kilka sposobów.

Przeznaczenie - rekreacja

Głowica idealnie nadająca się na wyjazdy nurkowe - mała i lekka. Jej parametry czynią z niej idealne światło na wyjazdy nurkowe rekreacyjne, nurkowania w wodach o dobrej widoczności.

AKUMULATOR M 11.25Ah 14.4V

Budowa

Zasobnik Aku M- wykonany jest anodowanego aluminium oraz delrinu. Porty RCA wykonane są ze stali nierdzewnej. Litowo-jonowy pakiet ogniw posiada niezbędną certyfikację CE oraz UN38.3. W skład zestawu wchodzi ochronny rękaw z kodury oraz obejmy ze stali nierdzewnej.

Porty RCA

Zasobnik Aku M- wyposażony jest w dwa porty RCA bezpośrednio podłaczone do pakietu ogniw. W skład zestawu wchodzi jeden korek portu RCA.

Konserwacja

Konserwacja zasobnika jest prosta i polega na wysuszeniu i wyczyszczeniu portu oraz nasmarowaniu wazeliną oringu uszczelniającego, jeśli to konieczne. Zasobnik należy przechowywać w suchym miejscu z dala od źródeł światła i ciepła.

Wytrzymałość

Aku M- jest idealny dla nurków wykonujących bardziej wymagające nurkowania, które wymagają dłuższego czasu świecenia. Jest solidny i niezawodny podczas wykonywania standardowych nurkowań.

Galeria zdjęć podwodnych

3xml-alexandra-gallery.jpg
LFM-S-07

Opis

Moc
30W
Strumień światła
max 3600
Napięcie
14.4V
Pojemność
8.6Ah
Waga
2.4kg

13 innych produktów z tej samej kategorii

Sprawdź nasze inne produkty z tej kategorii.