Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
zamknij

.

.

Głowica REDSTAR MINI RCA

1 078,00 zł

Głowica Light For Me Redstar Mini RCA - 10000 lumenów, 2 tryby  świecenia, 170 stopni, kompaktowe i mocne oświetlenie foto-video dla nurków

Ilość
Brak towaru

Pojedynczy układ LED High Power

Specjalnie zaprojektowany do rozwiązań fotograficznych. Pojedynczy chip LED o mocy 100 watów o współczynniku CR większym niż 85 i o całkowitej mocy lumenów 10 000 lumenów. Naturalna temperatura światła na poziomie 3600 kelwinów zapewnia doskonały obraz w cyfrowych czujnikach CCD.

Przełącznik piezoelektryczny z dwoma trybami

Dwa tryby jasności umożliwiają precyzyjną regulację mocy wyjściowej. Przełącznik piezo umieszczony na tylnej stronie lampy i jest bardzo łatwy w obsłudze. Po prostu naciśnij - działa dobrze nawet po naciśnięciu w mokrej lub suchej rękawicy. Przełączanie między trybami jest natychmiastowe. Kiedy przełącznik znajduje się w pozycji wyłączonej, głowica świetlna nie pobiera żadnej mocy.

Mała i kompaktowa konstrukcja

Konstrukcja głowicy jest przemyślana, pozwala na łatwe operowanie nią pod wodą i równomiernie odprowadza ciepło do wody. Przymocuj głowicę oświetleniową do dowolnego podwodnego sprzętu wideo dzięki wbudowanemu przegubowi kulkowemu i z łatwością wyreguluj położenie głowicy pod wodą.

Przewód zasilający RCA lub E / O

Głowica świetlna RedStar MINI występuje w dwóch wersjach kabla zasilającego: RCA lub E / O. Wymaga akumulatora 14,4 V jako źródła zasilania.

Galeria zdjęć podwodnych

LFM-V-02

Opis

Moc
100W
Strumień światła
max 10 000
Kąt świecenia
120 stopni
źródło zasilania
14.4V
Złącze
RCA
Wymiary
?
Waga
?

15 innych produktów z tej samej kategorii

Sprawdź nasze inne produkty z tej kategorii.