Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
zamknij

.

.

Zestaw 3XML Alexandra RCA + Aku XS

2 079,00 zł

Zestaw: Głowica 3XML Alexandra RCA + Aku XS- 4.4Ah 14.4V + Tobra

Ilość
Brak towaru

GŁOWICA 3XML ALEXANDRA

Źródło światła

Trzy diody XML II o łacznej mocy 3600 lumenów oraz dedykowana trzynastostopniowa optyka. Dodatkowa czerwona dioda informacyjna. Trzy tryby świecenia. Głowica nisko osadzona na uchwycie.

Włącznik Piezo

Brak elementów obrotowych, włącznik piezo nie wpływa na odczyt kompasu. Aby zapobiec przypadkowemu wyłączeniu lub zmianie trybu, włącznik piezo jest delikatnie schowany w obudowie. Przełączanie pomiędzy trybami jednym przyciskiem.

Obudowa

Obudowa wykonana z anodowanego aluminium, mała, kompaktowa, ale mocna i wytrzymała. Wejście kabla podwójnie uszczelnione dławikiem z odgiętką, całość ze stali nierdzewnej. Uchwyt goodmana z dodatkowymi otworami zmniejszającymi jego wagę, oraz umożliwiającymi mocowanie głowicy do uprzęży na kilka sposobów.

Przeznaczenie - rekreacja

Głowica idealnie nadająca się na wyjazdy nurkowe - mała i lekka. Jej parametry czynią z niej idealne światło na wyjazdy nurkowe rekreacyjne, nurkowania w wodach o dobrej widoczności.

AKUMULATOR XS 4.4Ah 14.4V

Rozmiar

Akumulator XS to najmniejszy zasobnik w naszej ofercie - idealny do nurkowań rekreacyjnych oraz do zabrania na dalsze wyjazdy, gdzie waga bagażu jest ograniczona. Wbudowany pakiet ogniw Li-Ion posiada niezbędną certyfikację CE oraz UN 38.3.

Port RCA

Aku XS wyposażone jest w jeden port RCA, używany zarówno do podłączania głowic light-for-me ze złączem RCA oraz do ładowania.

Konserwacja

Port RCA wyposażony jest w oring uszczelniający. Konserwacja portu RCA jest prosta - wystarczy wysuszyć i przetrzeć port RCA, oring uszczelniający posmarować wazeliną, a Aku przechowywać w suchym miejscu z dala od światła i źródeł ciepła.

Wytrzymałość

Zasonik Aku XS wykonany jest z anodowanego aluminium oraz delrinu. Port RCA - ze stali nierdzewnej. To sprawia, iż jest on mocny i wytrzymały.

Galeria zdjęć podwodnych

3xml-alexandra-gallery.jpg
LFM-S-13

Opis

Moc
30W
Strumień światła
max 3600
Napięcie
14.4V
Pojemność
4.4Ah
Waga
2.4kg

13 innych produktów z tej samej kategorii

Sprawdź nasze inne produkty z tej kategorii.