Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
zamknij

.

.

Akumulator L 22.75Ah + ładowarka

2 792,00 zł

Akumulator nurkowy Light For Me L 22.75 Ah 14.4V Li-Ion, certyfikat UN 38.3, 2 porty RCA

Ilość
Brak towaru

Budowa

Zasobnik Aku L wykonany jest anodowanego aluminium - rura, oraz delrinu - górna i dolna pokrywa. Porty RCA wykonane są ze stali nierdzewnej. Litowo-jonowy pakiet ogniw posiada niezbędną certyfikację CE oraz UN38.3. W skład zestawu wchodzi ochronny rękaw z kodury oraz obejmy ze stali nierdzewnej.

Porty RCA

Zasobnik Aku L wyposażony jest w dwa porty RCA bezpośrednio podłaczone do pakietu ogniw. W skład zestawu wchodzi jeden korek portu RCA.

Konserwacja

Konserwacja portu RCA polega na wysuszeniu i wyczyszczeniu portu oraz nasmarowaniu wazeliną oringu uszczelniającego, jeśli konieczne. Zasobnik należy przechowywać w suchym miejscu z dala od źródeł światła i ciepła.

Zastosowanie

Aku L przeznaczony jest dla nurków technicznych wymagających długiego czasu świecenia. W zależności od podłączonej głowcy, zasobnik potrafi zapewnić do 17 godzin świecenia (np. z główicą 4TEC działąjącą w trybipełnej mocy). Jest wytrzymały i niezawodny, odporny na trudne warunki przed, podczas i po nurkowaniu.

LFM-A-09

Opis

Wymiary
320mm (wysokość) x 67mm (średnica)
Napięcie
14.4V
Pojemność
22Ah
Waga
2.25kg

12 innych produktów z tej samej kategorii

Sprawdź nasze inne produkty z tej kategorii.