Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
zamknij

.

.

Zestaw NW7 RCA + Uniwersalny Zasobnik Akumulatora

1 749,00 zł

Zestaw oświetlenia podwodnego Light For Me: Głowica NW7 RCA + Uniwersalny Zasobnik Akumulatora + Torba

Ilość
Brak towaru

UWAGA! Ten zestaw nie zawiera akumulatora.

GŁOWICA NW7 RCA

Zmienny kąt świecenia

Dwukanałowy driver i dwa różne moduły LED pozwalają na zmienny kąt świecenia światła. W jednej głowicy znajdują się dwa niezależne moduły LED. Każdy kanał oferuje inny kąt świecenia.

Brak elementów obrotowych. Włącznik piezo działający na każdej głębokości.

Działający na każdej głebokości elektroniczny włącznik piezo połączony z mikroprocesorowym elektornicznym kontrolerem. Włącznik nie oddziałowuje na działanie kompasu. Chroniony przed przypadkowym wyłączeniem poprzez delikatne schowanie w obudowę. Włacznik piezo umożliwia przełączanie pomiędzy trybami świecenia głowicy oraz jej włączenie / wyłączenie.

Dwa źródła światła.

Cztery diody XPE II oraz trzy diody XML II w jednej głowicy - dwa tryby świecenia. Cztery diody XPE II dają bardzo wąski i zimny strumień światła, idealny do podwodnej komunikacji. Trzy diody XML II z szerokokątną optyką są idealne do oświetlania. Działają osobno lub razem.

Głowica położona nisko na uchwycie

Niskie, zbalansowane położenie głowicy pozwala na wygodne jej trzymanie pod wodą.

Małe wymiary głowicy

Mały rozmiar i niska waga głowicy sprawiają, iż jest to bardzo nowoczesne rozwiązanie podwodnego oświetlenia

UNIWERSALNY ZASOBNIK AKUMULATORA

Container dimensions

Zastosowanie

Uniwersalny zasobnik akumulatora przeznaczony jest do stosowania z głowicami light-for-me wyposażonymi w złącze RCA jako część głównego oświetlenia podwodnego.

Akumulator

Uniwersalny zasobnik akumulatora nie zwiera żadnego ogniwa. Pozwala użytkownikowi wybrać akumulator według jego preferencji, mając na uwadze wewnętrzne wymiary pojemnika i moc pobieraną przez głowicę. Preferowane akumulatory: litowo-jonowe 11.1 lub 14.4V. Minimalna pojemność zestawu akumulatorów powinna być dostosowana do mocy głowicy: dla głowicy NW7 jest to 99Wh

Budowa

Produkt wykonany jest z anodowanego aluminium oraz delrinu. Porty RCA - ze stali nierdzewnej. W skład zestawu wchodzi ochronny rękaw z kodury oraz obejmy ze stali nierdzewnej.

Złącza RCA

Kanister wyposażony jest w dwa porty RCA, które można podłączyć bezpośrednio do akumulatora. Zestaw zawiera również jedną osłonę portu RCA, która chroni go przed zalaniem, jeśli nie jest on używany.

Konserwacja

Zasobnik wymaga minimalnej, ale regularnej konserwacji po nurkowaniu. Konserwacja portu RCA polega na jego wysuszeniu i wyczyszczeniu oraz nasmarowaniu wazeliną oringu uszczelniającego. Zasobnik należy przechowywać w suchym miejscu z dala od źródeł światła i ciepła.

Wyliczanie czasu świecenia

Aby obliczyć czas świecenia głowicy, trzeba znać napięcie (V) i pojemność (Ah) akumulatora oraz moc (W)głowicy. Na przykład akumulator 14.4 V 11.25 Ah i głowica NW7 RCA o mocy 48W:
Obliczanie watogodzin akumulatora: 14.4 V x 11.25 Ah = 162 Wh. Aby obliczyć maksymalny czas świecenia: 162Wh / 48W = 3.3h*

*Akumulatory mają wbudowany moduł zabezpieczający, który nie pozwoli na nadmierne rozładowanie akumulatora, dlatego obliczony czas świecenia ma jedynie charakter poglądowy.

Zestaw zawiera:

 • Uniwersalny zasobnik akumulatora wyposażony w rękaw z kodury oraz obejmy ze stali nierdzewnej.
 • Jeden korek portu RCA
 • Złącze RCA do ładowarki
 • Torbę
 • Klucz do zasobnika - narzędzie do odkręcania dolnej pokrywy zasobnika. Klucz wykonany jest z anodowanego aluminium, a dzięki wysokoprecyzyjnej obróbce cnc idealnie dopasowuje się do dolnej nakrętki zasobnika. Kolory - wybierane losowo. Jest łatwy w użyciu - wystarczy dopasować klucz do dolnej nakrętki i przekręcając w lewo odkręcić ją całkowicie z rury zasobnika.
  desc-05.jpg
  desc-06-orange.jpg

Zestaw nie zawiera:

 • Akumulatora
 • Ładowarki

GALERIA ZDJĘĆ PODWODNYCH

LFM-S-03

Opis

Moc
18W (XPE) / 30W (XML) / 48W (XPE + XML)
Strumień światła
max 4800
Wymiary i waga zasobnika
0.99kg, 320mm (wysokość) x 75mm (średnica)
Wymiary i waga głowicy
735g, 57mm (długość) 55-80mm (średnica)

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi głowicy Light For Me

Pliki do pobrania (526.65k)

13 innych produktów z tej samej kategorii

Sprawdź nasze inne produkty z tej kategorii.