Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
zamknij

.

.

Głowica 3XML Alexandra RCA

700,00 zł

Głowica Light For Me 3XML Alexandra RCA - 3600 lumenów, kąt świcenia: 13 stopni, 3 tryby pracy, przełącznik piezo

Ilość
Brak towaru

Źródło światła

Trzy diody XML II o łacznej mocy 3600 lumenów oraz dedykowana trzynastostopniowa optyka. Dodatkowa czerwona dioda informacyjna. Trzy tryby świecenia. Głowica nisko osadzona na uchwycie.

Włącznik Piezo

Brak elementów obrotowych, włącznik piezo nie wpływa na odczyt kompasu. Aby zapobiec przypadkowemu wyłączeniu lub zmianie trybu, włącznik piezo jest delikatnie schowany w obudowie. Przełączanie pomiędzy trybami jednym przyciskiem.

Obudowa

Obudowa wykonana z anodowanego aluminium, mała, kompaktowa, ale mocna i wytrzymała. Wejście kabla podwójnie uszczelnione dławikiem z odgiętką, całość ze stali nierdzewnej. Uchwyt goodmana z dodatkowymi otworami zmniejszającymi jego wagę, oraz umożliwiającymi mocowanie głowicy do uprzęży na kilka sposobów.

Przeznaczenie - rekreacja

Głowica idealnie nadająca się na wyjazdy nurkowe - mała i lekka. Jej parametry czynią z niej idealne światło na wyjazdy nurkowe rekreacyjne, nurkowania w wodach o dobrej widoczności.

Galeria zdjęć podwodnych

3xml-alexandra-gallery.jpg
LFM-10

Opis

Moc
30W
Strumień światła
max 3600
Wymiary
56mm (długość) 40-52mm (średnica)
Waga
585g

Promocje!

No products at this time.

10 innych produktów z tej samej kategorii

Sprawdź nasze inne produkty z tej kategorii.