Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
zamknij

.

.

Zestaw NW4 RCA + Akumulator M+ 14.2 Ah

3 250,00 zł

Zestaw: Głowica NW4 RCA + Akumulator M+ 14.2 Ah + Torba

Ilość
Brak towaru

GŁOWICA NW4 RCA

Zmienny kąt świecenia

Dwukanałowy driver i dwa różne moduły LED pozwalają na zmienny kąt świecenia światła. W jednej głowicy znajdują się dwa niezależne moduły LED. Każdy kanał oferuje inny kąt świecenia.

Brak elementów obrotowych. Włącznik piezo działający na każdej głębokości

Działający na każdej głębokości elektroniczny włącznik piezo połączony z mikroprocesorowym elektronicznym kontrolerem. Włącznik nie wpływa na działanie kompasu. Chroniony przed przypadkowym wyłączeniem poprzez delikatne schowanie w obudowę. Włącznik piezo umożliwia przełączanie pomiędzy trybami świecenia głowicy oraz jej włączenie / wyłączenie.

Dwa źródła światła

Trzy diody XPE II oraz jedna dioda XML II w jednej głowicy - dwa tryby świecenia. Trzy diody XPE II dają bardzo wąski i zimny strumień światła, idealny do podwodnej komunikacji. Jedna dioda XML II z szerokokątną optyką są idealne do oświetlania. Działają osobno lub razem.

Głowica położona nisko na uchwycie

Niskie, zbalansowane położenie głowicy pozwala na wygodne jej trzymanie pod wodą.

Małe wymiary głowicy

Mały rozmiar i niska waga głowicy sprawiają, iż jest to bardzo nowoczesne rozwiązanie podwodnego oświetlenia

AKUMULATOR M+ 14.2Ah 14.4V

Budowa

Zasobnik Aku M+ wykonany jest anodowanego aluminium oraz delrinu. Porty RCA wykonane są ze stali nierdzewnej. Litowo-jonowy pakiet ogniw posiada niezbędną certyfikację CE oraz UN38.3. W skład zestawu wchodzi ochronny rękaw z kodury oraz obejmy ze stali nierdzewnej.

Porty RCA

Zasobnik Aku M+ wyposażony jest w dwa porty RCA bezpośrednio podłaczone do pakietu ogniw. W skład zestawu wchodzi jeden korek portu RCA.

Konserwacja

Konserwacja zasobnika jest prosta i polega na wysuszeniu i wyczyszczeniu portu oraz nasmarowaniu wazeliną oringu uszczelniającego, jeśli to konieczne. Zasobnik należy przechowywać w suchym miejscu z dala od źródeł światła i ciepła.

Wytrzymałość

Aku M jest idealny dla nurków wykonujących bardziej wymagające nurkowania, które wymagają dłuższego czasu świecenia. Jest solidny i niezawodny podczas wykonywania standardowych nurkowań.

Zestaw zawiera:

  • Głowicę NW4 RCA
  • Akumulator M+ 14.2Ah
  • Ładowarkę
  • Jeden korek portu RCA
  • Torbę
LFM-S-12

Opis

Moc
11W (XPE) / 12W (XML) / 23W (XPE + XML)
Strumień światła
max 2400 lumenów
Kąt świecenia
5 / 70 stopni
Wymiary i waga głowicy
60mm (długość) 55-64mm (średnica)
Napięcie i pojemność akumulatora
14.4V, 14.2Ah

13 innych produktów z tej samej kategorii

Sprawdź nasze inne produkty z tej kategorii.