Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
zamknij

.

.

Akumulator S 8.6Ah Sidemount Backmount + ładowarka

984,00 zł

Akumulator nurkowy Light For Me S 8.6Ah 14.4V Li-Ion, certyfikat UN 38.3, dwa porty RCA w konfiguracji sidemount backmount

Ilość
Brak towaru

Rozmiar - NOWY

Akumulator S - idealnie układa się na pasie biodrowym, doskonały zarówno dla nurków rekreacyjnych jak i technicznych. Teraz w nowej, większej pojemność 8.6Ah

Port RCA

Aku S SM BM wyposażone jest w dwa porty RCA, bezpośrednio połączone z pakietem. Jeden port umieszczony jest pod kątem 90o i przeznaczony jest do konfiguracji sidemount. Każdy port RCA posiada jeden oring uszczelniający. Zasobnik wyposażony jest w jedną nakrętkę przeznaczoną dla nieużywanego portu RCA.

Konserwacja

Konserwacja Aku S SM BM jest prosta - wystarczy wysuszyć i przetrzeć port RCA, oring uszczelniający posmarować wazeliną, a akumulator przechowywać w suchym miejscu z dala od światła i źródeł ciepła.

Trwałość

Zasobnik Aku S SM BM wykonany jest z anodowanego aluminium oraz delrinu. Porty RCA - ze stali nierdzewnej. To sprawia, iż jest on mocny i wytrzymały.

LFM-A-04

Opis

Wymiary
185mm (wysokość) x 67mm (średnica)
Napięcie
14.4V
Pojemność
8.6Ah
Waga
1.2kg

12 innych produktów z tej samej kategorii

Sprawdź nasze inne produkty z tej kategorii.