Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
zamknij

.

.

Zestaw 7XPE RCA + Akumulator M- Sidemount Backmount 8.6 Ah

2 441,00 zł

Zestaw: Głowica 7XPE RCA + Akumulator M- Sidemount Backmount 8.6 Ah

Ilość
Brak towaru

GŁOWICA 7XPE RCA

Perfekcyjna do komunikacji

Głowica znana od lat, teraz z całkowicie nową konstrukcją obudowy. Waga zredukowana o ponad 45%. Całkowicie nowa elektronika mikroprocesorowa. Bardzo wytrzymała przednia szybka. Włącznik Piezo.

Bardzo wąski kąt świecenia.

Ultra jasne diody Cree XPE o zimnej temperaturze barwowej specjalnie preselekcjonowane. Dedykowane soczewki.

Idealnie działający włącznik piezo.

Włącznik działający na każdej głębokości. Chroniony przed przypadkowym wyłączeniem poprzez deliaktne schowanie w obudowę. Nie oddziałuje na odczyt kompasu. Dwa tryby świecenia - przełączane jednym palcem.

Lekka obudowa. Mały gabaryt.

Wytrzymała obudowa wykonana z anodowanego aluminium, podwójnie uszczelniona dławikiem ze stali nierdzewnej, z dodatkową sprężyną chroniącą wejście kabla. Obudowa umiejscowiona nisko na uchwycie goodmana. Całość precyzyjnie zaprojektowana i wykonana przy użyciu nowoczesnych technologii.

AKUMULATOR M- 8.6Ah

Budowa

Zasobnik Aku M- SM BM wykonany jest anodowanego aluminium oraz delrinu. Porty RCA wykonane są ze stali nierdzewnej. W skład zestawu wchodzi ochronny rękaw z kodury oraz obejmy ze stali nierdzewnej. Zasobnik przeznaczony dla nurków korzystających z konfiguracji zarówno sidemount jak i backmount.

Porty RCA

Zasobnik Aku M- SM BM wyposażony jest w dwa porty RCA bezpośrednio podłaczone do pakietu ogniw. Jeden port umieszczony jest pod kątem 90o i przeznaczony jest dla konfiguracji sidemount. Każdy port posiada jeden oring uszczelniający. W skład zestawu wchodzi jeden korek portu RCA.

Konserwacja

Konserwacja zasobnika jest prosta i polega na wysuszeniu i wyczyszczeniu portu oraz nasmarowaniu wazeliną oringu uszczelniającego, jeśli to konieczne. Zasobnik należy przechowywać w suchym miejscu z dala od źródeł światła i ciepła.

Wszechstronność

Aku M- SM BM jest doskonałym rozwiązaniem dla nurków technicznych, którzy używają konfiguracji sidemount, ale także tych, którzy używają tradycyjnego zestawu backmount.

Zestaw zawiera:

  • Głowicę 7XPE RCA
  • Akumulator M- 8.6Ah
  • Ładowarkę
  • Jeden korek portu RCA
  • Torba

GALERIA ZDJĘĆ PODWODNYCH

LFM-S-14

Opis

Moc
24W
Strumień światła
max 2200
Napięcie
14.4V
Pojemność
8.6Ah
Wymiary akumulatora
280mm (wysokość) x 75mm (średnica), 1.8kg

13 innych produktów z tej samej kategorii

Sprawdź nasze inne produkty z tej kategorii.