Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
zamknij

.

.

Zestaw 7XML RCA + Akumulator M- 8.6Ah

2 365,00 zł

Zestaw: Głowica 7XML RCA + Akumulator M- 8.6Ah 14.4V

Ilość
Brak towaru

GŁOWICA 7XML RCA

Najjaśniejsza

Siedem diod LED XML II dających w sumie 7800 lumenów sprawiają, iż jest to najmocniejsza głowica w naszej ofercie. Zimna temperatura barwowa światła i dedykowane soczewki do zastosowanych diod LED sprawiają, iż latarka idealnie nadaje się nawet na trudne warunki pod wodą.

Lekka obudowa, mały gabaryt

Wytrzymała obudowa wykonana z anodowanego aluminium, podwójnie uszczelniona dławikiem ze stali nierdzewnej, z dodatkową sprężyną chroniącą wejście kabla. Obudowa umiejscowiona nisko na uchwycie goodmana. Całość precyzyjnie zaprojektowana i wykonana przy użyciu nowoczesnych technologii.

Dedykowana optyka.

Specjalnie dedykowane soczewki do zastosowanych diod LED. Idealnie dopasowane, aby zapewnić jak najlepsze ich działanie.

Włącznik Piezo

Brak elementów obrotowych. Włącznik działający na każdej głębokości. Chroniony przed przypadkowym wyłączeniem poprzez deliaktne schowanie w obudowę. Nie oddziałuje na odczyt kompasu. Dwa tryby świecenia - przełączane jednym palcem.

AKUMULATOR M- 8.6Ah 14.4V

Budowa

Zasobnik Aku M- wykonany jest anodowanego aluminium oraz delrinu. Porty RCA wykonane są ze stali nierdzewnej. Litowo-jonowy pakiet ogniw posiada niezbędną certyfikację CE oraz UN38.3. W skład zestawu wchodzi ochronny rękaw z kodury oraz obejmy ze stali nierdzewnej.

Porty RCA

Zasobnik Aku M- wyposażony jest w dwa porty RCA bezpośrednio podłaczone do pakietu ogniw. W skład zestawu wchodzi jeden korek portu RCA.

Konserwacja

Konserwacja zasobnika jest prosta i polega na wysuszeniu i wyczyszczeniu portu oraz nasmarowaniu wazeliną oringu uszczelniającego, jeśli to konieczne. Zasobnik należy przechowywać w suchym miejscu z dala od źródeł światła i ciepła.

Wytrzymałość

Aku M- jest idealny dla nurków wykonujących bardziej wymagające nurkowania, które wymagają dłuższego czasu świecenia. Jest solidny i niezawodny podczas wykonywania standardowych nurkowań.

Galeria zdjęć podwodnych

LFM-S-05

Opis

Moc
84W
Strumień światła
max 7800
Napięcie
14.4V
Pojemność
8.6Ah
Waga
2.6kg

13 innych produktów z tej samej kategorii

Sprawdź nasze inne produkty z tej kategorii.