Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
zamknij

.

.

Akumulator 11.25Ah 14.4V Sidemount Backmount Factory Refurbished

1 439,00 zł

Akumulator 11.25Ah 14.4V Sidemount Backmount Factory Refurbished

Ilość
Zapytaj o dostępność

UWAGA! Prosimy o kontakt w sprawie dostępności przed złożeniem zamówienia.

Poniżej ogólne informacje o produktach dostępnych w dziale Factory Outlet.

  • Produkty oznaczone jako Factory Refurbished dostępne w dziale Factory Outlet składają się głównie z:
  • - produktów demo
  • - produktów powystawowych
  • - produktów testowych używanych przed oficjalną sprzedażą nowego produktu
  • - produktów z końcówek serii
  • - produktów już nieprodukowanych
  • - itp.

Wszystkie produkty oferowane jako Factory Refurbished mogą mieć widoczne ślady użytkowania, niektóre mogły być w wodzie raz lub dwa razy, inne o wiele więcej. Mogą być porysowane i posiadać inne normalne ślady użytkowania.

Niektóre z tych produktów są nowe, ale pochodzą z serii już nieprodukowanej - oznacza to, iż nie mamy już tych produktów w stałej ofercie, przestaliśmy produkować dany model lub zmieniliśmy jego design (jak np. w przypadku wyłącznika piezo, który w pierwszych wersjach głowic nie był schowany w obudowę).

Czasami są to produkty składane z kilku innych, które wróciły do nas na pogwarancyjny serwis i klient zdecydował się na zakup nowego, gdyż koszt serwisu był nieopłacalny.

Zawsze sprawdzamy i serwisujemy wszystkie produkty z działo Factory Outlet, więc wszystkie wysyłane są jako działające z 2-tygodniową gwarancją rozruchową.

Produkty te powinny być traktowane jako używane.

Uwaga: produkty z działu Factory Outlet mogą nie być dostępne do natychmiastowej wysyłki, czasami czas przygotowania i sprawdzenia produktu może wynieść 2-3 tygodni. Jest to czas potrzebny na otrzymanie produktu z testów, demo itp. serwis i sprawdzenie.

LFM-FR-05

5 innych produktów z tej samej kategorii

Sprawdź nasze inne produkty z tej kategorii.