Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
zamknij

.

.

Zestaw NW7 RCA + Akumulator M- 8.6 Ah

3 368,00 zł

Zestaw: Głowica NW7 RCA + Akumulator M- 8.6 Ah

Ilość
Brak towaru

GŁOWICA NW7 RCA

Zmienny kąt świecenia

Dwukanałowy driver i dwa różne moduły LED pozwalają na zmienny kąt świecenia światła. W jednej głowicy znajdują się dwa niezależne moduły LED. Każdy kanał oferuje inny kąt świecenia.

Brak elementów obrotowych. Włącznik piezo działający na każdej głębokości

Działający na każdej głębokości elektroniczny włącznik piezo połączony z mikroprocesorowym elektronicznym kontrolerem. Włącznik nie wpływa na działanie kompasu. Chroniony przed przypadkowym wyłączeniem poprzez delikatne schowanie w obudowę. Włącznik piezo umożliwia przełączanie pomiędzy trybami świecenia głowicy oraz jej włączenie / wyłączenie.

Dwa źródła światła

Cztery diody XPE II oraz trzy diody XML II w jednej głowicy - dwa tryby świecenia. Cztery diody XPE II dają bardzo wąski i zimny strumień światła, idealny do podwodnej komunikacji. Trzy diody XML II z szerokokątną optyką są idealne do oświetlania. Działają osobno lub razem.

Głowica położona nisko na uchwycie

Niskie, zbalansowane położenie głowicy pozwala na wygodne jej trzymanie pod wodą.

Małe wymiary głowicy

Mały rozmiar i niska waga głowicy sprawiają, iż jest to bardzo nowoczesne rozwiązanie podwodnego oświetlenia

AKUMULATOR M- 8.6Ah

Budowa

Zasobnik Aku M- wykonany jest anodowanego aluminium oraz delrinu. Porty RCA wykonane są ze stali nierdzewnej. Litowo-jonowy pakiet ogniw posiada niezbędną certyfikację CE oraz UN38.3. W skład zestawu wchodzi ochronny rękaw z kodury oraz obejmy ze stali nierdzewnej.

Porty RCA

Zasobnik Aku M- wyposażony jest w dwa porty RCA bezpośrednio podłaczone do pakietu ogniw. W skład zestawu wchodzi jeden korek portu RCA.

Konserwacja

Konserwacja zasobnika jest prosta i polega na wysuszeniu i wyczyszczeniu portu oraz nasmarowaniu wazeliną oringu uszczelniającego, jeśli to konieczne. Zasobnik należy przechowywać w suchym miejscu z dala od źródeł światła i ciepła.

Wytrzymałość

Aku M- jest idealny dla nurków wykonujących bardziej wymagające nurkowania, które wymagają dłuższego czasu świecenia. Jest solidny i niezawodny podczas wykonywania standardowych nurkowań.

Zestaw zawiera:

  • Głowicę NW7 RCA
  • Akumulator M- 8.6Ah
  • Ładowarkę
  • Jeden korek portu RCA

Galeria zdjęć podwodnych

LFM-S-06

Opis

Moc
18W (XPE) / 30W (XML) / 48W (XPE + XML)
Strumień światła
max 4800
Napięcie
14.4V
Pojemność
8.6Ah
Wymiary akumulatora
280mm (wysokość) x 75mm (średnica), 1.8kg

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi głowicy Light For Me

Pliki do pobrania (526.65k)

13 innych produktów z tej samej kategorii

Sprawdź nasze inne produkty z tej kategorii.