Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
zamknij

.

.

Lampa 3XML Video

1 151,00 zł

Lampa Light For Me 3XML Video - mocne i jasne oświetlenie video z wbudowanym pakietem ogniw

Ilość
Brak towaru

Mocna i kompaktowa lampa video

Mała, kompaktowa i mocna lampa video z wbudowanym pakietem Li-Ion. Szeroki kąt świecenia światła oparty o trzy diody XML II z zaawansowaną elektroniką. Lampa oferuje mocne światło i około godzinny czas świecenia. Łatwe włączanie poprzez dokręcenie korpusu do głowicy.

Zaawansowana elektronika z trzema diodami LED XML II

Wysoko wydajny sterownik elektoniki dający mocny, stały strumień światła o kącie świecenia 120 stopni. Moc światła jest na stałym poziomie podczas całej pracy wbudowanego pakietu ogniw.

Wbudowany pakiet Li-Ion

Włączenie poprzez dokręcenie. Łatwe w obsłudze pod wodą. Ładowanie poprzez odkręcenie głowicy i wkręcenie złącza dedykowanej ładowarki w to miejsce. Obejma z przegubem kulkowym i oringiem pozwala na połączenie lampy video do standardowych ramion wideo przy użyciu motylka.

Podwójne uszczelnienie

Korpus lampy wideo uszczelniony jest dwoma oringami, które są łatwe w utrzymaniu i konserwacji. Jest to również punkt ładowania pakietu ogniw - wystarczy odkręcić głowicę i w to miejsce wkręcić dedykowaną ładowarkę.

LFM-V-07

Opis

Moc
36W
Strumień światła
do 3600
Wymiary
160mm (długość) 60mm (średnica)
Waga
670g

15 innych produktów z tej samej kategorii

Sprawdź nasze inne produkty z tej kategorii.