Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
zamknij

.

.

Zestaw 7XPE RCA + Uniwersalny Zasobnik Akumulatora

1 734,00 zł

Zestaw: Głowica 7XPE RCA + Uniwersalny Zasobnik Akumulatora

Ilość
Brak towaru

UWAGA! Ten zestaw nie zawiera akumulatora.

GŁOWICA 7XPE RCA

Perfekcyjna do komunikacji

Głowica znana od lat, teraz z całkowicie nową konstrukcją obudowy. Waga zredukowana o ponad 45%. Całkowicie nowa elektronika mikroprocesorowa. Bardzo wytrzymała przednia szybka. Włącznik Piezo.

Bardzo wąski kąt świecenia.

Ultra jasne diody Cree XPE o zimnej temperaturze barwowej specjalnie preselekcjonowane. Dedykowane soczewki.

Idealnie działający włącznik piezo.

Włącznik działający na każdej głębokości. Chroniony przed przypadkowym wyłączeniem poprzez deliaktne schowanie w obudowę. Nie oddziałuje na odczyt kompasu. Dwa tryby świecenia - przełączane jednym palcem.

Lekka obudowa. Mały gabaryt.

Wytrzymała obudowa wykonana z anodowanego aluminium, podwójnie uszczelniona dławikiem ze stali nierdzewnej, z dodatkową sprężyną chroniącą wejście kabla. Obudowa umiejscowiona nisko na uchwycie goodmana. Całość precyzyjnie zaprojektowana i wykonana przy użyciu nowoczesnych technologii.

UNIWERSALNY ZASOBNIK AKUMULATORA

Container dimensions

Zastosowanie

Uniwersalny zasobnik akumulatora przeznaczony jest do stosowania z głowicami light-for-me wyposażonymi w złącze RCA jako część głównego oświetlenia podwodnego.

Akumulator

Uniwersalny zasobnik akumulatora nie zwiera żadnego ogniwa. Pozwala użytkownikowi wybrać akumulator według jego preferencji, mając na uwadze wewnętrzne wymiary pojemnika i moc pobieraną przez głowicę. Preferowane akumulatory: litowo-jonowe 11.1 lub 14.4V. Minimalna pojemność zestawu akumulatorów powinna być dostosowana do mocy głowicy: dla głowicy 7XPE jest to 64Wh

Budowa

Produkt wykonany jest z anodowanego aluminium oraz delrinu. Porty RCA - ze stali nierdzewnej. W skład zestawu wchodzi ochronny rękaw z kodury oraz obejmy ze stali nierdzewnej.

Złącza RCA

Kanister wyposażony jest w dwa porty RCA, które można podłączyć bezpośrednio do akumulatora. Zestaw zawiera również jedną osłonę portu RCA, która chroni go przed zalaniem, jeśli nie jest on używany.

Konserwacja

Zasobnik wymaga minimalnej, ale regularnej konserwacji po nurkowaniu. Konserwacja portu RCA polega na jego wysuszeniu i wyczyszczeniu oraz nasmarowaniu wazeliną oringu uszczelniającego. Zasobnik należy przechowywać w suchym miejscu z dala od źródeł światła i ciepła.

Wyliczanie czasu świecenia

Aby obliczyć czas świecenia głowicy, trzeba znać napięcie (V) i pojemność (Ah) akumulatora oraz moc (W)głowicy. Na przykład akumulator 14.4 V 11.25 Ah i głowica 7XPE RCA o mocy 24W:
Obliczanie watogodzin akumulatora: 14.4 V x 11.25 Ah = 162 Wh. Aby obliczyć maksymalny czas świecenia: 162Wh / 24W = 6.5h*

*Akumulatory mają wbudowany moduł zabezpieczający, który nie pozwoli na nadmierne rozładowanie akumulatora, dlatego obliczony czas świecenia ma jedynie charakter poglądowy.

Zestaw zawiera:

  • Uniwersalny zasobnik akumulatora wyposażony w rękaw z kodury oraz obejmy ze stali nierdzewnej.
  • Jeden korek portu RCA
  • Złącze RCA do ładowarki
  • Klucz do zasobnika - narzędzie do odkręcania dolnej pokrywy zasobnika. Klucz wykonany jest z anodowanego aluminium, a dzięki wysokoprecyzyjnej obróbce cnc idealnie dopasowuje się do dolnej nakrętki zasobnika. Kolory - wybierane losowo. Jest łatwy w użyciu - wystarczy dopasować klucz do dolnej nakrętki i przekręcając w lewo odkręcić ją całkowicie z rury zasobnika.
    desc-05.jpg
    desc-06-orange.jpg

Zestaw nie zawiera:

  • Akumulatora
  • Ładowarki

GALERIA ZDJĘĆ PODWODNYCH

LFM-S-01

Opis

Moc
24W
Strumień światła
max 2200
Wymiary i waga zasobnika
0.99kg, 320mm (wysokość) x 75mm (średnica)
Wymiary i waga głowicy
748g, 57mm (długość) 55-80mm (średnica)

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi głowicy Light For Me

Pliki do pobrania (526.65k)

13 innych produktów z tej samej kategorii

Sprawdź nasze inne produkty z tej kategorii.