Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
zamknij

.

.

Akumulator M- 8.6 Ah Sidemount Backmount + ładowarka

1 033,00 zł

Akumulator nurkowy Light For Me M- 8.6 Ah 14.4V Li-Ion, certyfikat UN 38.3, 2 porty RCA, konfiguracja sidemount backmount

Ilość

Budowa

Zasobnik Aku M- SM BM wykonany jest anodowanego aluminium oraz delrinu. Porty RCA wykonane są ze stali nierdzewnej. W skład zestawu wchodzi ochronny rękaw z kodury oraz obejmy ze stali nierdzewnej. Zasobnik przeznaczony dla nurków korzystających z konfiguracji zarówno sidemount jak i backmount.

Porty RCA

Zasobnik Aku M- SM BM wyposażony jest w dwa porty RCA bezpośrednio podłaczone do pakietu ogniw. Jeden port umieszczony jest pod kątem 90o i przeznaczony jest dla konfiguracji sidemount. Każdy port posiada jeden oring uszczelniający. W skład zestawu wchodzi jeden korek portu RCA.

Konserwacja

Konserwacja zasobnika jest prosta i polega na wysuszeniu i wyczyszczeniu portu oraz nasmarowaniu wazeliną oringu uszczelniającego, jeśli to konieczne. Zasobnik należy przechowywać w suchym miejscu z dala od źródeł światła i ciepła.

Wszechstronność

Aku M- SM BM jest doskonałym rozwiązaniem dla nurków technicznych, którzy używają konfiguracji sidemount, ale także tych, którzy używają tradycyjnego zestawu backmount.

LFM-A-06

Opis

Wymiary
250mm (wysokość) x 67mm (średnica)
Napięcie
14.4V
Pojemność
8.6Ah
Waga
1.37kg

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi akumulatora Light For Me

Pliki do pobrania (421.82k)

12 innych produktów z tej samej kategorii

Sprawdź nasze inne produkty z tej kategorii.