Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
zamknij

.

.

Akumulator grzewczy 18Ah 12V z E/O z przełącznikiem + ładowarka

2 152,00 zł

Akumulator grzewczy 12V 18Ah z przełącznikiem

Ilość
Brak towaru

Budowa

Akumulator grzewczy 12V 18Ah wykonany jest z anodowanego aluminium oraz delrinu. Porty RCA - ze stali nierdzewnej. Litowo-jonowy pakiet ogniw posiada niezbędną certyfikację CE oraz UN38.3. W skład zestawu wchodzi ochronny rękaw z kodury, obejmy ze stali nierdzewnej oraz kabel RCA-EO.

Porty RCA

Akumulator wyposażony jest w dwa porty RCA - jeden bezpośrednio podłączony do pakietu (direct), jeden z wyłącznikiem (switch). W skład zestawu wchodzi jeden korek portu RCA. Port RCA wyposażony jest w oring uszczelniający. Konserwacja portu RCA jest prosta - wystarczy wysuszyć i przetrzeć port RCA, oring uszczelniający posmarować wazeliną, a zasobnik przechowywać w suchym miejscu z dala od źródeł światła i ciepła.

Włącznik

Włącznik akumulatora umieszczony jest w dolnej pokrywie zasobnika. Jego budowa umożliwia swobodne przełączanie pod wodą, nawet w grubych rękawicach z ociepleniem.

Zastosowanie

Akumulator grzewczy przeznaczony jest dla nurków technicznych, którzy chcą jednocześnie podłączyć głowicę light-for-me ze złączem RCA (port direct) oraz kompatybilne systemy grzewcze (port switch).

LFM-A-11

Opis

Wymiary
350mm (wysokość) x 70mm (średnica)
Napięcie
12V
Pojemność
18Ah
Waga
2.45kg
Kabel
1 x E/O w zestawie / długość: 45cm

9 innych produktów z tej samej kategorii

Sprawdź nasze inne produkty z tej kategorii.