Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
zamknij

.

.

Termin realizacji zamówienia oznacza czas od momentu jego zaakceptowania (zaksięgowania płatności) do odebrania przez kuriera. Czas realizacji obejmuje: ostateczne sprawdzenie produktu przed wysyłką, zabezpieczenie go na czas transportu, spakowanie do paczki, następnie wysłanie zlecenia do firmy kurierskiej i odebrania przez kuriera.
Termin realizacji zamówienia wynosi 1-14 dni roboczych liczonych po dniu jego akceptacji.
Jeżeli produkt(y) z zamówienia znajduje się w magazynie, czas realizacji zamówienia wynosi 1-3 dni roboczych. W innych przypadkach staramy się by czas realizacji zamówienia nie przekroczył 14 dni roboczych.

Koszty wysyłki: przesyłki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej, koszt to 20zł brutto - z deklaracją wartości do 2000zł.

Czas dostawy zamówienia wynosi średnio 1-5 dni roboczych licząc po dniu nadania paczki.
Czas dostawy zależy od wielu czynników: firmy kurierskiej, dni ustawowo wolnych od pracy, świąt, nieprzewidzianych zdarzeń itp.
Wszystkie zamówienia realizowane są w opcji 'trackowanej', gdzie można na bieżąco śledzić i monitorować status przesyłki.